.

.

New
Одобрението за промет на големо За Делта TFB0812UHE -5H2L DC12V 2.34 Серверот Плоштадот инверторот axial ладење фанови 80x80x38mm DES P/N 3620837511

Одобрението за промет на големо За Делта TFB0812UHE -5H2L DC12V 2.34 Серверот Плоштадот инверторот axial ладење фанови 80x80x38mm

DEN 802.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.

Големина 80 x 80 x 38 mm
Напон 12 VDC
Напон спектар 7.0 - 13.2 VDC
Currence 2.34 На
Вати 28.08 w
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 8000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА
Проток на воздух 106.26 CFM
Притисок 22.32 mmh2o
Темп. -10..+60°
Животот 40000 часа
Тежина 175.0 g
Бучава 65.0 велика британија

Детали

Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
TFB0812UHE
Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
8 см
Бренд Име:
Делта
Линии:
покажа како погоре слик
Свеж

Избор на клиенти