.

.

New
слободен брод JD210 ПРОЦЕСОРОТ Heatsink за 490 T5400 работна Станица CPU вентилатор 0JD210 за SC1430 Серверот работна Станица Heatsink Процесор Кулер

слободен брод JD210 ПРОЦЕСОРОТ Heatsink за 490 T5400 работна Станица CPU вентилатор 0JD210 за SC1430 Серверот работна Станица

DEN 2196.96

Стока
Достапно.

слободен брод JD210 ПРОЦЕСОРОТ Heatsink за 490 T5400 работна Станица ПРОЦЕСОРОТ Heatsink JD210 0 JD210 за SC1430 Сервер
МОДЕЛ : 0 JD210
за 490 T5400 SC1430
пакет :
490 T5400 SC1430 работна Станица Heatsink Процесор Кулер JD210

Детали

Линии:
Никој
Тип:
Heatsink
Број На Модел На:
sc1430 jd210
Бренд Име:
T. F. SKYWINDINTL
Пакет:
No
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор
Состојба:
95% Нови
Свеж

Избор на клиенти