.

.

New
ЗА AMD ЗА HP CQ60 CQ50 CQ70 G50 G60 G70 лаптоп ПРОЦЕСОР фан

ЗА AMD ЗА HP CQ60 CQ50 CQ70 G50 G60 G70 лаптоп ПРОЦЕСОР фан

DEN 432.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.com не прифаќајте PP плаќање. кога ќе се живеат во оддалечените области. Општи услови : 1). Јас ќе ви дадам некои попуст. 4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, прогласи вредност итн. Понекогаш се земе 1-2month . 2) Ако изберете Хонг Конг пост воздух mail или од страна на Хонг Конг пост парцела или од Кина пост воздух пошта или по Кина
пост воздух парцела. 4) Ако DHL или UPS. DHL или прозорци ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро. Продавачот не е одговорен за време на испорака. пред да плаќаат. Кога ќе го избра превозот начини ве молиме да се разгледа внимателно. Пред купување : Ако имате некои посебни барања. ве молиме да го извести ме кога ќе цел објект. Ова е многу важно.ова е купувачот одговорност. По продажба на услуги : 1) Гаранција за 30 дена, 7 дена се врати за не-работа предмети, освен скршени, што се урна за товар (Купувачот се плати за враќање превозот надомест). Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2) ве Молиме внимателно да ги прочитате нашите регулатива и сугестии пред цел на објектот.Јас ќе се промени превозот начини да ЕМС.ако е скршен. Ве молиме проверете го објектот без разлика дали тоа е скршен или не . Тие ќе трае подолго време отколку EMS и други изразат начин и не можете да ги пратите на вашите производи на интернет, но тоа е зошто тоа е во овој брилијантен цена! 3) Ако сакате да се избира економија превозот начини како кина пост воздух mail итн, тоа е обично се 28-40 дена .

Детали

Бренд Име:
MLLSE
Дигитална Компонента Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти