.

.

New
NMB 1611KL-04W-B49 4CM 12V 4028 0.26 3 жица серверот вентилаторот за ладење

NMB 1611KL-04W-B49 4CM 12V 4028 0.26 3 жица серверот вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


////////////////////////////////Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.-/////////////////////////////////////

Детали

Бренд Име:
NMB
Свеж

Избор на клиенти