.

.

New
ЗА HP DL360 G6 360 Г-7 серверот шасија фан 532149-001 489848-001

ЗА HP DL360 G6 360 Г-7 серверот шасија фан 532149-001 489848-001

DEN 561.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.
ВЕНТИЛАТОР ПОСТАВЕН ЗА HP P / N : 489848-001
СПС P / N : 532149-001

Детали

Бренд Име:
Делта
Применливи:
Мулти-платформски
Тип Радијатор:
Фан
Финост:
Користи
Услуга:
Друг / други
Свеж

Избор на клиенти