.

.

New
ЗА HP ProBook 4340S 4341S лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење

ЗА HP ProBook 4340S 4341S лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење

DEN 475.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

DHL или прозорци ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро. DHL ќе наплаќаат екстра такса, јас ќе ве информира што е можно поскоро.Јас предлагам ќе е подобро да се избра EMS , бидејќи кина пост воздух mail и хонг конг пост воздух mail услугата многу сиромашните кои вообичаено се изгубени парцела и одлагање. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail. Ве молиме контактирајте ме и испрати фотографија за производ за мене.Јас ќе се промени превозот начини да ЕМС.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. кога сакате да се направи плаќање преку ПП. Општи услови : 1). По продажба на услуги : 1) Гаранција за 30 дена, 7 дена се врати за не-работа предмети, освен скршени, што се урна за товар (Купувачот се плати за враќање превозот надомест). 4) да Бидат сигурни дека за да дозволете ми да знам вашите лични параметри, како што се превозот услуга, прогласи вредност итн. Плоча тест функција : 1). Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. 2) Ако изберете Хонг Конг пост воздух mail или од страна на Хонг Конг пост парцела или од Кина пост воздух пошта или по Кина
пост воздух парцела. кога ќе се во живо во оддалечена област. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.

Детали

Бренд Име:
MLLSE
Свеж

Избор на клиенти