.

.

New
ЗА ACER СТРЕМАТ 5830 5830T 5830G 5830TG лаптоп ПРОЦЕСОР фан

ЗА ACER СТРЕМАТ 5830 5830T 5830G 5830TG лаптоп ПРОЦЕСОР фан

DEN 561.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Нема враќање за некомпатибилни прашања. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Детали

Бренд Име:
Делта
Свеж

Избор на клиенти