.

.

New
ЗА Asus лаптоп фан E233037 UDQFZYH06DAS 5V 0.19 НА 9921R

ЗА Asus лаптоп фан E233037 UDQFZYH06DAS 5V 0.19 НА 9921R

DEN 324.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Продавачот не е одговорен за време на испорака. Регулатива и сугестии : 1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. Нема враќање за некомпатибилни прашања. 3) Кога ќе примите објект . Ако не може да одговори ми во рок од 3 дена .

Детали

Бренд Име:
MLLSE
Свеж

Избор на клиенти