.

.

New
Gdstime 180*180*60mm Индустриски AC Вентилаторот за Ладење 380V Топката Имајќи 180mm 18cm

Gdstime 180*180*60mm Индустриски AC Вентилаторот за Ладење 380V Топката Имајќи 180mm 18cm

DEN 2620.32

Стока
Достапно.

180*180*60mm Индустриски 380 V Топката Имајќи 180mm AC Вентилаторот за Ладење Кулер
Сосема нов,одличен квалитет со атрактивна цена Axial Индустриски Издувните Фан 380 V 18060 18cm 180mm Кулер за Ладење Тоа им помага на електрични производи за ладење,да ја прошири систем на животниот век и да работат подобро Параметри : Фан Големина : 180x180x60mm(Dxšxv) Имајќи Тип : Топката Конектор : 2 Жици Оценет напон : AC 380 V Номинална струја : 0.23 Amp±10% Бучава : 32d BA±10% брзината на Вентилаторот : 2000 RPM±10% Струење : 380 CFM±10% Кабел должина : 30cm Живот : 50000 часа Тежина : 1.4 kg/еез Пакетот вклучува : 1pcs 18060 фан
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Детали

Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
Б-GDT18060B380V-1P
Is_customized:
Yes
Номинална Напон:
380v
имајќи тип:
Топката имајќи
конектор:
2 жици
Големина:
180x180x60mm
Номинална Струја:
0.23 На
Фан Големина:
18 cm
Број На Модел На:
18060 фан
Тип:
Индустриски Вентилаторот За Ладење
Сертификат:
CE / ROHS
Свеж

Избор на клиенти