.

.

New
Emacro SJ1238HA1 AC 120V 60Hz 120x120x38mm Серверот Плоштадот Фан

Emacro SJ1238HA1 AC 120V 60Hz 120x120x38mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 1341.00
DEN 1457.28

Стока
Достапно.

И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Сите производи гаранција 2 месеци. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Иако тоа се користи. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.
Број на модел : SJ1238 HA1 Напон / Ampere / Доведе / Големина AC 120 V 60 Hz 2-жица 70mm 120x120x38mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading). Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Emacro
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
SJ1238HA1
Тип:
Фан
Свеж

Избор на клиенти