.

.

New
Бесплатен Превозот на Големо Природни Вистински Розова Црвено Рубин Хривнија Мазна Круг монистра Заврши Водат Нараквици Голема Beads10mm 04359

Бесплатен Превозот на Големо Природни Вистински Розова Црвено Рубин Хривнија Мазна Круг монистра Заврши Водат Нараквици Голема

DEN 11856.00

Стока
Достапно.

Можеме да организираме на бродот замена објект за вас.
Природен Рубин Хривнија Круг Лабава монистра 10m m
Камен :
Рубин Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 10 mm Должина(Инчи) 7. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга.8" Тежина(кт) : 230ct Количина : 1 (еден) влакно Не. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот.на монистра : 19 SN :
04359 RBRB19104630
Овој објект не е вклучително и на сертификатот ,ако сакате тоа ,pls
кликнете на ова да се купи
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Главниот Камен:
Рубин
Страна Камен:
Никој
Дијаметар:
10мм
Број На Модел На:
04359
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
Veemake
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Никој
боја:
Црвена
Должина:
7-8inch
Свеж

Избор на клиенти