.

.

New
AV20-48S03 DC-DC 48V да 3.3 V 4А-AVANSYS Изолирани моќ

AV20-48S03 DC-DC 48V да 3.3 V 4А-AVANSYS Изолирани моќ

DEN 852.00

Стока
Достапно.


AV20-48 S03 DC-DC 48 V да 3.3 V 4А-AVANSYS Изолирани моќ

Детали

Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
DC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AV20-48S03
Употреба:
изолиран
Свеж

Избор на клиенти