.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS 74HC595 74HC595D HC595 СОП-16 SMD LED или LCD Електронски дисплеј модул IC

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS 74HC595 74HC595D HC595 СОП-16 SMD LED или LCD Електронски дисплеј модул IC

DEN 234.00
DEN 246.24

Стока
Достапно.


Детали

Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
DC
Број На Модел На:
74HC595D
Употреба:
LED или LCD Електронски дисплеј
Свеж

Избор на клиенти