.

.

New
DPS5005 Константен Напон тековната Чекор надолу Програмабилни за контрола на Снабдувањето со Енергија модул buck конвертор на Напон на LCD екран voltmeter 20% попуст

DPS5005 Константен Напон тековната Чекор надолу Програмабилни за контрола на Снабдувањето со Енергија модул buck конвертор на

DEN 1363.00
DEN 1661.76

Стока
Достапно.


DPS5005 Константен Напон тековната Чекор надолу Програмабилни за контрола на Снабдувањето со Енергија модул buck конвертор на Напон боја LCD voltmeter 50%попуст
answer : ___________________________ note : оваа ставка доаѓа без мало поле
фабриката надгради овој производ, таму ќе имаат малку разлика на назад, ние ќе го испрати по случаен избор

Детали

Димензии:
Нормално
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
DIY Материјали:
Електрични
Напојување:
DC
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
Нормално
Температурата На Работа:
Нормално
Мерен Опсег:
Нормално
Свеж

Избор на клиенти