.

.

New
Брзо пристигнување CPS-3205E 32V 5A двојна Четири екранот прилагодливи DC напојување регулирани напојување

Брзо пристигнување CPS-3205E 32V 5A двојна Четири екранот прилагодливи DC напојување регулирани напојување

DEN 2375.00
DEN 2499.36

Стока
Достапно.


CPS-3205 напон 4 малку екранот, моменталната 3-битна екранот. Со заклучување на функцијата.
CPS-3205 D тековната 4 малку екранот, напон 3 малку екранот. Со заклучување на функцијата CPS - 3205 L. Напон 4 малку екранот, моменталната 3-битна екранот, со моќ екранот. Без заклучување CPS-3205 E напон 4 малку екранот, тековната 4 малку екранот.
1 x CPS-3205 E DC Напојување 1 x AC кабелкина стандарден Приклучок(стандардно), ако треба други стандардни power plug,ве молиме контактирајте со нас пред цел. 1 x Упатство

Детали

Бренд Име:
ГЛАСАЧКО МЕСТО ИЗВОР НА ЕНЕРГИЈА
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Свеж

Избор на клиенти