.

.

New
20pcs кукли размена 3D пена налепници девојки промена крпа фустан носи игра налепници предучилишна награда партија продавала децата подароци

20pcs кукли размена 3D пена налепници девојки промена крпа фустан носи игра налепници предучилишна награда партија продавала

DEN 427.20

Стока
Достапно.


2016 Година Нови Пристигнување !
Опис На Производот :
20pcs/многу цртан филм кукла размена игра 3 D налепници
партија продавала децата подароци
Карактеристики : 100% Сосема Нов
Материјал : ПВЦ Пена и
Големина : 21x7.5cm(17x6.8cm без пакет)
Пакување : 20 компјутери на налепници, Спакувани во една OPP вреќа
Почитувани Купувачи,
љубезно ве молиме да земете предвид дека ние ќе направиме
Случаен превозот по добивањето на својата цел.

Детали

Висина:
17cm
Гаранција:
едно време се користи
Број На Модел На:
мали
Должина:
6.8cm
Дијаметар:
6.8 cm
Ширина:
6.8cm
Тежина:
0.05
Карактеристики:
Цртан филм
Бренд Име:
Softo & Lofto
Свеж

Избор на клиенти