.

.

New
Производителот на многу пари снабдување kraft хартија трева серија запечатување декоративни копчето подарок ознаки Бесплатен Превозот

Производителот на многу пари снабдување kraft хартија трева серија запечатување декоративни копчето подарок ознаки Бесплатен

DEN 508.32

Стока
Достапно.

Ако им треба итно да, можете да изберете DHL/Федекс/UPS/EMS, но треба да ги плати За Плаќање : Можеме да го прифатиме секое плаќање начин, како Paypal и сл. За Испорака : Во gernal, бесплатен превозот начин е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако плаќањето се повеќе од $150 , ние ќе се размислува за DHL/Федекс/UPS/EMS за вас.

Детали

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
S-024
Свеж

Избор на клиенти