.

.

New
120 Компјутери/многу Благодарам DIY Scrapbooking Запечатување Налепници Бела Kraft Хартија Labels рачно изработени Коверти Свадба Партија Декорација

120 Компјутери/многу Благодарам DIY Scrapbooking Запечатување Налепници Бела Kraft Хартија Labels рачно изработени Коверти Свадба

DEN 99.84

Стока
Достапно.


Материјал : Хартија Kraft
Тежина : 31.)
Ви благодариме за вашето внимание! Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Лесен за употреба. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Напомена : Случајно пратката,Ако имате било какви барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас наскоро,Ако сакате да заработите мешан цел(како што се објектите се повеќе од 5 многу или вкупна вредност ), Pls ве молиме контактирајте со нас на прво место.
DIY со себе. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Детали

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1C003white
Материјал:
Хартија
Свеж

Избор на клиенти