.

.

New
6pcs/многу Цртан филм Kawaii Ванила Девојка серија налепница set/топла продажба декорација налепница/училиште канцелариски материјали

6pcs/многу Цртан филм Kawaii Ванила Девојка серија налепница set/топла продажба декорација налепница/училиште канцелариски материјали

DEN 112.32

Стока
Достапно.

Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.
Ви благодариме за вашето внимание!
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери.
Pls забелешка : бидејќи на фото светлина, вистински објект боја ќе се малку различни од фотографијата.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.
Тежина : секој пакет за 20g секој пакет.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.Ви благодариме за вашиот coroperation. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Топло совети : Повеќе Креативни објект~~~ pls кликнете на следната фотографија линк за да најдете,или барај во нашата продавница со клучни зборови,ви благодариме.
Повратни информации :
1. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .

Детали

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
1J175
Материјал:
Хартија
Стил:
Декоративни Налепница
Употреба:
Дома декорација
Тип:
домашно милениче налепница
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
yes
Функција:
Налепница
Свеж

Избор на клиенти