.

.

New
12 Листови 225pcs/многу 4mm во Дресот на Кристал Граница Налепници Лаптоп Автомобил Мобилен Телефон Хартија Картички Искриват Подароци на Децата Декорација

12 Листови 225pcs/многу 4mm во Дресот на Кристал Граница Налепници Лаптоп Автомобил Мобилен Телефон Хартија Картички Искриват

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Опис
12 Листови 225pcs/многу 4mm во Дресот на Кристал Граница Налепници за Лаптоп Автомобил Мобилен Телефон Хартија Картички Искриват Childern Подароци Декорација
4 MM, 225 PCS/ЛИСТ, 12 ЛИСТ/МНОГУ
Лента Шарени Налепници
За вашите Креативни DIY...
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Детали

Тип На Производ:
Diy декорација
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти