.

.

New
30Pcs Помине Лист Убавина Флорални Design Patterns Нокти Налепници Мешани Decals Трансфер Нокти Совети 3D Помине Уметност Украси #8493

30Pcs Помине Лист Убавина Флорални Design Patterns Нокти Налепници Мешани Decals Трансфер Нокти Совети 3D Помине Уметност Украси

DEN 93.00
DEN 103.20

Стока
Достапно.

100% Висок Квалитет Флорални дизајн, убава и модата. Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети. Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекори. Одберете дизајн и кора од надвор. Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку пати. Се применуваат врвот палто за најдобри резултати. Без лепак бара и само кора надвор за да ја отстраните. Ве молиме имајте во предвид дека лажни нокти совети не е вклучена. Многу лесен за употреба во 3 едноставни чекори : 1. Одберете дизајн и кора од надвор. 2. Место на дизајн на ноктите или ноктите совет и нежно тријте неколку пати. 3. Се применуваат врвот палто за најдобри резултати. Спецификации : Тип : Налепница & Decal Содржини : 30 Лист Боја : Случајни Големина : Стан.5 * 6.5 * 1 / 2 * 2.6 * 0.4 во по лист Тежина : 12g / 0.4 оз Пакет : 30 * Лист 3 D Помине Уметност Налепница

Детали

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Број На Модел На:
8493
Големина:
water stickers
Стил:
Нови и Мода
Материјал:
вода трансфер нокти налепници
Свеж

Избор на клиенти