.

.

New
KADS 50 Листови/МНОГУ француски Дизајн Мешан Стил на Ноктите Налепница Вода Налепница Decal За Ноктот Додатоци Foils

KADS 50 Листови/МНОГУ француски Дизајн Мешан Стил на Ноктите Налепница Вода Налепница Decal За Ноктот Додатоци Foils

DEN 205.00
DEN 342.24

Стока
Достапно.


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Големина : 13.5 cm*5.5 cm
Пакет Содржина :
50pcs/set Нокти Налепници
Како да го користите :
1.Чистење на вашите нокти прво
2.Изберете нокти налепници ви се допаѓа
3.Намалување на дизајн ви се сакате и се потопува во вода за неколку секунди
4.Користење на пинцети вода трансфер во саканата позиција на вашите нокти
5.Се применуваат врвот палто за најдобар резултат

Детали

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
10 Компјутери
Големина:
6.4 x 5.2 cm
Бренд Име:
KADS
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
AC1005-50P
Производ Единица:
pc
Опис На Производот:
ве молиме љубезно ве молиме да изберете дизајн број(s) кога цел
Име на производ:
Француски Стил Помине налепница
Тип:
ноктите налепница
Употреба:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти