.

.

New
Бесплатен Превозот трговија на Големо цена aFashion Прекрасни ААА Злато Школка Бисер Ѓердани Обетки Поставен розова (A0428)

Бесплатен Превозот трговија на Големо цена aFashion Прекрасни ААА Злато Школка Бисер Ѓердани Обетки Поставен розова (A0428)

DEN 653.00
DEN 870.24

Стока
Достапно.

ЦЕЛОСЕН ОБЈЕКТ НЕМААТ НАКИТ КУТИЈА

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Сет
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Пол:
Жените
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бренд Име:
dingchengchanglong
Свеж

Избор на клиенти