.

.

New
Free превозот модерен жена легура капка глазура глеѓ ноќта на Вештерките шапка ѕвезда темперамент на облека облека џокер brooch поставува

Free превозот модерен жена легура капка глазура глеѓ ноќта на Вештерките шапка ѕвезда темперамент на облека облека џокер

DEN 131.00
DEN 163.20

Стока
Достапно.


политика за испорака
- Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Некои земји, како Русија , Бразил , или некои Европски земји може да потрае до 30-50 работни дена или подолго за испорака. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС.
Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 15-30 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост.
- За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Девојки,љубовници',Жени,Девојки,Мажите,Унисекс
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
brooch
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Повод:
Партија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Накит Сетови Тип:
Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JFH-101
Бренд Име:
ENZE
Свеж

Избор на клиенти