.

.

New
Ниска Цена Смола Кристали Ѓердан Капка Обетки за Жените Свадба Африкански монистра, Накит сетови

Ниска Цена Смола Кристали Ѓердан Капка Обетки за Жените Свадба Африкански монистра, Накит сетови

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Свадба Накит Сетови, вклучувајќи Ѓердан и Обетки Африкански Jewlery

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FARLENA
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
FCN090
Свеж

Избор на клиенти