.

.

New
PATICO Фабрика Штекер!Вистински 925 Sterling Silver Кубни Циркон Отвори Накит Сетови за Женски Љубителите на Срцето и Клучните Дизајн Bijoux

PATICO Фабрика Штекер!Вистински 925 Sterling Silver Кубни Циркон Отвори Накит Сетови за Женски Љубителите на Срцето и Клучните

DEN 311.00
DEN 527.04

Стока
Достапно.


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( pendant ѓердан +earring)

Детали

Бренд Име:
PATICO
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Парче Ѓердан+1 Пар Обетки
Обликотшема:
копче
Број На Модел На:
S94201
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти