.

.

New
година Мода африкански корални бисери ѓердан поставите нигериската свадба африкански монистра накит Поставите Бесплатен превозот L029

година Мода африкански корални бисери ѓердан поставите нигериската свадба африкански монистра накит Поставите Бесплатен

DEN 922.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Над $ 100 нарачки, ве молиме изберете EMS / DHL транспорт линија. Некои земји, како Русија , Бразил , или некои Европски земји може да потрае до 30-45 дена или подолго за испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение. Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Било каков проблем или прашање (по редослед или пред цел) Pls слободно контактирајте со нас,ние мора да се потрудиме да ви помогне. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови. Голем број и најголемиот дел товар,поздрави консултации.
- За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост.
Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производи
Наредби за помалку од $ 100, пратки со авион Пост Парцела . И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратните информации.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан,Нараквица,Обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
L029
Метали Тип:
Злато Позлатен
is_customized:
Yes
Големина на монистра:
6mm
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18инчи(Првиот Ред)/8инчи
Состојба:
Бренд Нови
боја:
Теал Сино/Портокал/Нигериската Зелена/Розова/Виолетова/Жолта
Свеж

Избор на клиенти