.

.

New
Жените цвет Кристал Златна боја сребрена позлатен Турција Накит Поставите топла продажба Накит Ѓердан Обетки Поставува Жените Додатоци

Жените цвет Кристал Златна боја сребрена позлатен Турција Накит Поставите топла продажба Накит Ѓердан Обетки Поставува Жените

DEN 459.00
DEN 882.72

Стока
Достапно.


3 бои Жените изјава ѓердан од Злато позлатен сребрен накит сетови Трендовски со обетки за партија boho кристал мода ѓердан

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
3 компјутери set
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
OUHE
Број На Модел На:
er
Occassion:
партија Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Свеж

Избор на клиенти