.

.

New
Jemmin 2017 Мода Жените Накит Сетови 925 Sterling Silver CZ Кристал Двојно Љубов Срцето Ѓердан&Обетки Накит Сет

Jemmin 2017 Мода Жените Накит Сетови 925 Sterling Silver CZ Кристал Двојно Љубов Срцето Ѓердан&Обетки Накит Сет

DEN 188.00
DEN 303.84

Стока
Достапно.

По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Број На Модел На:
S49101
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Парична казна или Моден:
Парична казна
ѓердан големина:
18 инчи
Свеж

Избор на клиенти