.

.

New
CiNily Создадени Розова Оган Опал Розова Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо и Мало на Жените Накит Pendant Студ Обетки Накит Поставите OT93

CiNily Создадени Розова Оган Опал Розова Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо и Мало на Жените Накит Pendant Студ Обетки

DEN 525.00
DEN 656.64

Стока
Достапно.

(освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.com/ EMS 5-15 дена www.
Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме направете фотографија и контакт со 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на вашата исплата. подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца. ви благодариме!
Испорака Начин и Време на Испорака за Следење Сајт Кина Пост Воздух Mail 20-45 дена www. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит. Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот.

Детали

Метална боја:
OT93
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
OT93
Гем Боја:
Пинк
Камен:
Пинк Оган Опал & Розова Циркони
Pendant Должина :
1
Обетки должина:
15mm
Количина:
1 сет
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел, Олово, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти