.

.

New
2018 Нови Вистински Корални Бисери Ѓердан Накит Нигериската Свадба Африкански Корални Монистра Накит Сет Бела Корални Монистра Дизајни LT102-1

2018 Нови Вистински Корални Бисери Ѓердан Накит Нигериската Свадба Африкански Корални Монистра Накит Сет Бела Корални Монистра

DEN 1843.00
DEN 3072.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
LT102-1
Бренд Име:
yeahmi
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан,Нараквица,Обетки
Материјал:
Корални
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Мажи
is_customized:
Yes
Големина на монистра:
6mm
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18инчи(Првиот Ред)/8инчи
Состојба:
Бренд Нови
боја:
Теал Сино/Портокал/Нигериската Зелена/Розова/Виолетова/Жолта
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти