.

.

New
6-14mm Додатоци Природни Пурпурна Epidote Монистра Среќа Камења Кула Ѓердан Синџир Earbob Обетки Поставите Девојки Подароци Изработка на Накит

6-14mm Додатоци Природни Пурпурна Epidote Монистра Среќа Камења Кула Ѓердан Синџир Earbob Обетки Поставите Девојки Подароци Изработка

DEN 148.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1necklace+1earrings
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YCH823
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти