.

.

New
PATICO Canndy Бои 925 Фунта Сребрена Свадба Елегантен Накит Сетови Кристал Pendant Јака Ѓердан Обетки

PATICO Canndy Бои 925 Фунта Сребрена Свадба Елегантен Накит Сетови Кристал Pendant Јака Ѓердан Обетки

DEN 76.00
DEN 840.00

Стока
Достапно.

Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.039 инч, 1 инч=25.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.
Ви благодарам многу. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.039 инч, 1 инч=25. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.

Детали

Бренд Име:
PATICO
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
S618
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Парична казна или Моден:
Парична казна
ѓердан големина:
18 инчи
Свеж

Избор на клиенти