.

.

New
поставете накит мулти слој tassel pendant симулирани бисер ѓердани свадба свадба накит сетови гроздобер макси ѓердан жените јака

поставете накит мулти слој tassel pendant симулирани бисер ѓердани свадба свадба накит сетови гроздобер макси ѓердан жените јака

DEN 380.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.


Стил : мода накит,свадба ѓердан поставува ,африкански монистра накит сет Материјал : животната средина цинк легура, монистра, Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 neckalce, 1 пар earring,OPP вреќа, паре картичка ,Стандарден Пакет Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
5yfh7660
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Бренд Име:
UDDEIN
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти