.

.

New
Бесплатен Превозот> Teardrop Бела 9x13mm Akoya Образован Школка Бисер Ѓердани Earring & 16mm Pendant

Бесплатен Превозот> Teardrop Бела 9x13mm Akoya Образован Школка Бисер Ѓердани Earring & 16mm Pendant

DEN 602.00
DEN 753.12

Стока
Достапно.

Оставете ги вашите детали на побарувачката во коментари кога ќе нарачки.
4 : ) Dropship и комбинираат брод се двете достапни.
Известување
Сите мои производите се 100% исто како фотографии,
она што го гледате е она што ќе добиете ! ! !
На Дознака
cli линк за деталите за плаќање начин како што следува. се изберат Брадата или производство база, ова е причината зошто Кина може да има толку многу ,квалитетот е ++ па ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред со нас .
3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
2 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во 7days дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Опис
НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;
1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Свеж

Избор на клиенти