.

.

New
Fleure Esme прекрасен Накит срцето сет (прстен/earring/pendant) Morganite Кубни Циркони Круг Сребро Позлатен R458set sz#6 7 8 9

Fleure Esme прекрасен Накит срцето сет (прстен/earring/pendant) Morganite Кубни Циркони Круг Сребро Позлатен R458set sz6 7 8

DEN 1346.00
DEN 2071.68

Стока
Достапно.


Опис
Точка БР : R458set
Mainstone : Кубни Циркони
Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни
Метал : Сребро Позлатен
Главниот камен : Morganite
Количина : Прстен 1 buc Earring 1 buc Pendant 1 buc
НИ големина : 6 7 8 9
Поставено : Прстен Earring Pendant
Детали Шоу

Детали

Метална боја:
прстен големина 6, прстен големина 7, прстен size 8, прстен големина 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Девојки,љубовници',Жени,Девојки,Мажите,Унисекс
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
рамки R458set
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Fleure Esme
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
earring/прстен/pendant
Материјал:
Кубен Циркони
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
убава:
Новодојдени
база:
Божиќ Подарок
гравитацијата паѓа:
Луксуз
ѓердан ѓердан:
Обрачот Обетки
Капка Обетки:
синџир линк хривнија
Свеж

Избор на клиенти