.

.

New
Бело Злато на Ѕвонење CZ Кристал Diamante Шампањ Бисер Центар Цвет Ѓердан и Студ Обетки Накит Сетови

Бело Злато на Ѕвонење CZ Кристал Diamante Шампањ Бисер Центар Цвет Ѓердан и Студ Обетки Накит Сетови

DEN 745.92

Стока
Достапно.


За safty и брзо цел. Обично ние нудиме замени предметот или да ви даде целосна наплата, ако некој објект што треба да се вратат поради нашите грешки, тогаш ние сме среќни да плаќаат поштарина.
Всушност тоа е исто така многу убав роденденски подарок за девојки
Превозот : Кина Пост Воздух Mail : Слободен
Обично тоа ќе се земе 2-4 недели, за да пристигнат САД преку Кина Пост.
Повратни Информации & Политика На Враќање
Ние сме посветени да ви нудиме Врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде голема мера appreciat ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Затоа ве молам дозволете ми да знам пред да замине било негативни повратни информации, ви благодарам многу!.
Пакување :
На ѓердан е преполна со многу убава подарок кутија, па ова е прекрасен подарок за пријателите и ralatives.ние ви препорачуваме купувачот да се избере Epacket превозот. Epacket : 3 ДОЛАРИ во САД
Обично тоа трае 7-12 работни дена.
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Опис :
Синџир Должина : 40cm плус 5 cm продолжување на синџирот
На Ѓердан цвет pendant 2.5 cm во дијаметар од прибл
На Earring цвет е 2 cm во дијаметар од прибл
Ова е многу убав квалитет на производот, купувачи, ве молиме да не се грижите за квалитетот. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да ја напушти која и негативни повратни информации ,Сите проблемот може да се реши,ви Благодарам многу!
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот што го видовме, и ние нема да ве изневерам.

Детали

Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и обетки
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
114
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Родиум Сребро.
Свеж

Избор на клиенти