.

.

New
К Gadgets, Црна Кристал Црвениот Кристал Гроздобер Накит Поставите Ретро Свадба Комплети За Жени Pendant Ѓердан Обетки Прстен

К Gadgets, Црна Кристал Црвениот Кристал Гроздобер Накит Поставите Ретро Свадба Комплети За Жени Pendant Ѓердан Обетки Прстен

DEN 696.00
DEN 848.64

Стока
Достапно.


Накит Сетови Име : Црна Кристал Црвено Рубин Кристал Гроздобер Накит Поставите Ретро Свадба Комплети За Жени Pendant Ѓердан Обетки Прстен Parure Bijoux
Вклучени Дополнителни Ставка Опис : Earring+Ѓердан+Ring
Ѓердан должина : 46cm
Pendant големина : 3cm
Обетки : 3cm
Прстен големина : 18#19#20#
Главниот Камен : Кристал Кристално
Позлата : позлатен антички сребрен
Meterial : Цинк легура
Повод : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Прстен Големина:
9, 8, 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
К Gadgets
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
BB003706278
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring+Ѓердан+Ring
Накит Сетови Тип:
Гроздобер Накит Поставите Ретро Свадба Поставува
Главниот Камен:
кристал кристално
Главниот Камен Боја:
црна, црвена
должина на ѓердан:
46cm
Pendant Големина:
3cm
обетки големина:
3cm
Прстен Големина:
8/9/10
Метал Тип:
Цинк Легура
stype:
Класична Романтична Трендовски Гроздобер
Повод:
Подарок/Партија /Свадбена/Годишнината
Свеж

Избор на клиенти