.

.

New
Извртени Африкански Монистра Накит Поставите нигериската свадба булчински Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански стил ѓердан накит поставите W7604

Извртени Африкански Монистра Накит Поставите нигериската свадба булчински Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански стил ѓердан

DEN 1383.00
DEN 2515.20

Стока
Достапно.


Изјава Тиркизна Африкански Накит Сетови Африкански Кристал Монистра Накит во Собата за Свадба W7045 US$ 72.90 /set
Портокал Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W6574 US$ 88.20 /set
Изјава Тиркизна Африкански Накит Сетови Африкански Кристал Монистра Накит во Собата за Свадба W6668 US$ 64.90 /set
Виолетова Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W7405 US$ 66.99 /set
Тиркизна Африка Свадба Монистра Накит Поставите Кристал Топки Ѓердан Хривнија Обетки Кристал Поставува Монистра Накит Поставите W7491 US$ 56.90 /set
Multicolor Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Постави Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W7537 US$ 49.20 /set
Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Поставите Нигериската Свадба Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W7591 US$ 46.90 /set
Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Бисери Ѓердан Поставите Нигериската Свадба Африкански Накит Поставите Кристал Накит Поставите W7588 US$ 46.90 /set

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки/Прстен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
cllen Lewelry
Број На Модел На:
W7604
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18 (Првите Редови)/ 8
боја:
Кралска Сина/Топла Розова
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти