.

.

New
Прекрасен Изјава Ѓердан Африкански Накит Постави Африкански Кристал Накит во Собата за Свадба Изјава Ѓердан Накит HD7322

Прекрасен Изјава Ѓердан Африкански Накит Постави Африкански Кристал Накит во Собата за Свадба Изјава Ѓердан Накит HD7322

DEN 2086.00
DEN 3792.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD7322
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Партија
боја:
Бела
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти