.

.

New
сребро позлатен накит 925-sterling-сребрена мода накит пурпурна обетки Кристал&прстен накит сетови за жените SS652

сребро позлатен накит 925-sterling-сребрена мода накит пурпурна обетки Кристал&прстен накит сетови за жените SS652

DEN 158.00
DEN 166.08

Стока
Достапно.


Детали

Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
E493 Ring381-8
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
LKNSPCS652
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925
MVJUNRKW:
PPLTCRGS
MWIADVXL:
PGOUNOCM
Свеж

Избор на клиенти