.

.

New
S344 трговија на големо позлатен сребрен накит сет,Фабрика цена мода накит поставите ѓердан earring /amuajeba

S344 трговија на големо позлатен сребрен накит сет,Фабрика цена мода накит поставите ѓердан earring /amuajeba

DEN 127.00
DEN 158.88

Стока
Достапно.

Големина : Ѓердан : 18 инчи Тежина : 20g

Детали

Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
E486 Necklace505
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
S344
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Метал Печат:
925 печат
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти