.

.

New
трговија на големо позлатен сребрен накит,925 мода Сребрен накит Кристал бисер ѓердани&прстен накит сетови за жените SS734

трговија на големо позлатен сребрен накит,925 мода Сребрен накит Кристал бисер ѓердани&прстен накит сетови за жените SS734

DEN 153.00
DEN 160.80

Стока
Достапно.


Детали

Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
N523 Ring387-8
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
LKNSPCS734
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925
SWWNVQCO:
ZHHAZQGT
AEVTTGKM:
HCJWXZZB
Свеж

Избор на клиенти