.

.

New
трговија на големо позлатен сребрен накит,925 мода Сребрен накит 8 ѓердан&прстен&обетки накит сетови за жени/мажи SS171

трговија на големо позлатен сребрен накит,925 мода Сребрен накит 8 ѓердан&прстен&обетки накит сетови за жени/мажи SS171

DEN 108.00
DEN 114.24

Стока
Достапно.

Големина : Ѓердан : 18 инчи Прстен : 8# Тежина : 14g

Детали

Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
E049 Necklace148 Ring092-8
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
LKNSPCS171
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925
FMYFADNV:
RTUCWKWO
EHLYLQTV:
UGCPFBZP
Свеж

Избор на клиенти