.

.

New
S175 трговија на големо позлатен сребрен накит сет,Фабрика цена мода накит поставите морска ѕвезда Прстен Капка Обетки Ѓердан S175 /aihaizoa

S175 трговија на големо позлатен сребрен накит сет,Фабрика цена мода накит поставите морска ѕвезда Прстен Капка Обетки Ѓердан

DEN 144.00
DEN 180.00

Стока
Достапно.

Големина : Ѓердан : 18 инчи Прстен : 8# Тежина : 17g

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
E486 Necklace505
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Срцето
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
S175
Повод:
Партија
Метал Печат:
925 печат
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти