.

.

New
Blucome Црвено Турски Накит Сетови За Жените Голема Големина Прстени Вода Капка Смола Pendant Ѓердан Обетки Прстен Поставите Партија Додатоци

Blucome Црвено Турски Накит Сетови За Жените Голема Големина Прстени Вода Капка Смола Pendant Ѓердан Обетки Прстен Поставите

DEN 782.00
DEN 868.80

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
9, 8, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring+ Ѓердан+ Ring
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Blucome
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
0733300001
боја:
Зелена Сина Црвена
Безбедност Стандард :
CE, доведе слободни, никел слободни
Се продава од:
Сет
клучен збор:
анти злато-боја турски накит Колиер ѓердани обетки прстен сет
is_customized:
yes
ѓердан големина:
синџир
обетки големина:
Свеж

Избор на клиенти