.

.

New
JEXXI Класичен Дизајн Кристал Циркон Свадба Накит Сетови Овална Фунта Сребро Обетки Ѓердани Сет За Жените Накит Collares

JEXXI Класичен Дизајн Кристал Циркон Свадба Накит Сетови Овална Фунта Сребро Обетки Ѓердани Сет За Жените Накит Collares

DEN 260.00
DEN 411.84

Стока
Достапно.


JEXXI Класичен Дизајн Кристал Циркон Свадба Накит Сетови Овална Фунта Сребро Обетки Ѓердани Сет За Жените Накит Collares
Бои : Како Што Е Прикажано
Материјал : Кубни Циркон & Сребро.
Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1necklace+1pr earring
Број На Модел На:
S97101
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
овална
Свеж

Избор на клиенти