.

.

New
Жена 925 Sterling Silver Детелина Цвет Ѓердан Обетки Мода Жените Шарм Накит Ѓердан Обетки Накит Сетови Топла Продажба

Жена 925 Sterling Silver Детелина Цвет Ѓердан Обетки Мода Жените Шарм Накит Ѓердан Обетки Накит Сетови Топла Продажба

DEN 207.00
DEN 291.84

Стока
Достапно.


Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(E-mail Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852
100% Сосема Нов Поставува Тежина : 7.68 g

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
DOTEFFIL
Број На Модел На:
S152
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
љубителите',Жени,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Цвет
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring
Материјал:
925 Sterling silver
Име на производ:
925 Фунта Сребрен Накит Сетови
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
925 Фунта Сребрен Накит За Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Без разлика дали тоа е Sterling Silver:
Вистински сребро.
Свеж

Избор на клиенти