.

.

New
S018 Топла 925 Фунта Сребрен Накит Сет, Директно Надворешна Трговија Геометриски Моделирање Сребро Сет

S018 Топла 925 Фунта Сребрен Накит Сет, Директно Надворешна Трговија Геометриски Моделирање Сребро Сет

DEN 147.00
DEN 181.44

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. ви благодариме и имаат голема нов години!
не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање. Секоја слика се земени од реалните на објектот ќе добиете.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.(без дарот пакет за оваа точка)
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Тоа може да биде до 30 дена.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
3-Хонгконг Пост. Тоа е толку убава и најдобро за вашата сакана,Нели?Вие
Ве молиме имајте во предвид : ние изберете ПРОЗОРЦИ за превозот тука само за некои земјата лесно да се купи ова, ние ќе брод тоа преку хонгконг пост.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Повод:
Ангажирање
Пол:
Унисекс,Жени,Девојки
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Бренд Име:
YUEYIN
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
S017
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба,Други
ѓердан:
Големина;18 Инчи(45.7 СМ)
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти