.

.

New
топла @@точно 7-8мм Слатководни Бисер 18 ѓердан Earring сет

топла @@точно 7-8мм Слатководни Бисер 18 ѓердан Earring сет

DEN 725.00
DEN 1035.84

Стока
Достапно.

превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена).
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. : Ние ги испратите производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Се поставува
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
бисер
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
dingchengchanglong
Свеж

Избор на клиенти